Дали навистина постои заговор против човештвото?

Да, секако!

Доколку го мислите спортивното, и се користите со поимот на ЦИА, имаме тврди докази кои тешко дека ќе ги отфрлите, и сигурно ќе ве стават во конфликт.

Линк до доказите на заговорот

 

Неодамна објавивме статија со наслов : Што знаете за мРНА вакцината? Модерна појаснува на нивната веб-страница   доколку не сте ја прочитале, во контекст со видеата  подолу, ви препорачуваме пред да продолжите понатаму, внимателно да ја прочитате.

Воведот е во самото видео, така да ќе ве поштедиме….

Втор дел

 

Сподели ако ти се допаѓа:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас