Што треба да направите пред да се тестирате со брз Ковидиотски тест!

Не конзумирајте Алкохол - Пиво на пример

 

Не конзумирајте пијалоци кои содржат Кофеин - Енергетски пијалоци, познатите светски црни лимонади, кафе и чаеви кои содржат Кофеин.

 

Не се тестирани на: Бременост! Никотин! Гума за џвакање! Лош здив - расипани заби, кариес!

 

Сподели ако ти се допаѓа
 •  
 • 425
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  425
  Споделби

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

Don`t copy text!