Симнете ја нашата Андроид апликација

Шокантно видео од оштетено лице од вакцина, кружи по социјалните мрежи

Шокантно видео од оштетено лице од вакцина, кружи по социјалните мрежи

Корисник објави шокантно видео на социјалните мрежи од неговата мајка, документира за состојбата одкако ја примила вакцината и, им препорачува на сите да не се вакцинираат.

 

Линк до постот

Сподели ако ти се допаѓа
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on vk
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on digg
Share on email
Share on print

АКТУЕЛНО

НАЈЧИТАНО

ПОСТ НА ГОДИНАТА