Симнете ја нашата Андроид апликација

Фокс Њуз -  Коронавирусот е од кинеската програма за биолошко оружје

Фокс Њуз - Коронавирусот е од кинеската програма за биолошко оружје


Фокс Њуз известува дека Covid-19 бил напад со биолошко оружје и Кина го ослободила вирусот врз човештвото!

Не треба да помине многу време пред вистината да излезе на виделина.

 

Mail Online--> Кина се подготвуваше за трета светска војна пред шест години со биолошко оружје - вклучително и коронавирусот. Ова произлегува од досието создадено од Народноослободителната армија во 2015 година и е разоткриено од Стејт департментот на САД.

Сподели ако ти се допаѓа
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on vk
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on digg
Share on email
Share on print

АКТУЕЛНО

НАЈЧИТАНО

ПОСТ НА ГОДИНАТА