Пијалокот што дава крилја е тестиран со брз тест позитивно на Ковид-19

Најпознатиот бренд на енергетски напиток е позитивен на брзите тестови за откривање на Ковид-19. Во измнинатите недели ни беше објавен ист резултат од страна на австриски пратеник во живо среде седница со друг црн многу познат озвежителен напиток.

Сега потребно ни е уште едно видео каде се тестира  кафе  или други напитоци во кои се состои Кофеин, потоа слободно можиме да го наречиме тестот „Брз Кофеин тест“.  Со вакви тестови се прави-одржува „Пландемија“, замислете колку луѓе пијаат кафе, други напитоци да не споменуваме.

 

 

Линк до видеото од австрискиот пратеник

Сподели ако ти се допаѓа
 •  
 • 425
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  425
  Споделби

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

Don`t copy text!