Симнете ја нашата Андроид апликација

Песна против блокадите од Мик Џerер

Песна против блокадите од Мик Џerер

Мик Џегер: Сакав да ја споделам оваа песна што ја напишав за конечно излегување од блокадите со малку потребен оптимизам - благодарение на Дејв Грол кој скокна на тапани, бас и гитара, беше многу забавно кога работевме на тоа - се надевам сите ќе уживаат во Eazy Sleazy!

 

Проследете го видео спотот подолу:

 

 

 

Сподели ако ти се допаѓа
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on vk
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on digg
Share on email
Share on print

АКТУЕЛНО

НАЈЧИТАНО

ПОСТ НА ГОДИНАТА