Песна за слобода - Зоран Рудан Чеки: Небото над Берлин

Вистината може да се каже преку уметност, токму тоа го направи Зоран Рудан Чеки со неговата песна: Небото над Берлин. Извонредна изведба, за нас е веќе хит на прво место. Вреди да се сподели.

 

Сподели ако ти се допаѓа

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

Don`t copy text!