Патологот д-р Роџер Ходкинсон тврди дека Ковид-19 е најголемата измама досега

Д-р Роџер Ходкинсон е популарен по тоа што е извршен директор на Западните медицински проценки (Western Medical Assessments). Всушност, познато е дека тој остана како Медицински директор на компанијата веќе скоро 20 години. Пред да се приклучи на Западните медицински проценки, тој работел во разни медицински области, а сега, неговата сегашна компанија и клиенти навистина добиваат корист од неговото искуство.

Во ноември 2020 година, Др. Роџер Ходкинсон тврдеше дека КОВИД-19 е најголемата измама досега.

Сподели ако ти се допаѓа
 •  
 • 425
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  425
  Споделби

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

Don`t copy text!