Невролошки напади по вакцинирање против Ковид-19

Невролошки напади по вакцинирање на корона

Овие снимки се од Мексико. Вакцинациите започнаа и таму пред кратко време. Се разбира, во Мексико се неизбежни и вообичаените несакани ефекти. Овде гледате жртва на вакцина која нема контрола над сопственото тело по инјекцијата.

Сите фетишисти за вакцинација треба да ги разгледаат овие слики. Можеби тогаш желбите за инјектирање на гени ќе бидат малку заматени.

 

 

Сподели ако ти се допаѓа

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

Don`t copy text!