Млада жена падна во болница во Аргентина по вакцинирањето

На персоналот на болницата не им е грижа на почетокот - тие многу не сакаат да реагираат.

Бидејќи прво се појави полицијата, тогаш се чувствуваа принудени  брзо да помогнат.

Луѓето што стојат таму се со право вознемирени што лекарите многу се двоумат дали да одговорат на барањата на луѓето.

 

 

 

Сподели ако ти се допаѓа
 •  
 • 425
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  425
  Споделби

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

Don`t copy text!