Медицинската сестра Кристи Симондс по вакцинацијата претрпе силни напади

Медицинската сестра Кристи Симондс од Бејкерсвил, Северна Каролина ја сака својата работа, пријателите и семејството. Таа одлучи да ја направи вакцината за да го заштити своето семејство и пациентите и да им покаже на своите колеги дека вакцината е безбедна.

За жал сето тоа крена наопаку, проследете го видеото:

 

 

 

Сподели ако ти се допаѓа

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

Don`t copy text!