Симнете ја нашата Андроид апликација

Да, сепак има графeноксид во вакцината против корона

Да, сепак има графeноксид во вакцината против корона

Карен Кингстон, поранешна вработена во Фајзер и актуелен аналитичар за индустријата за фармацевтски и медицински уреди, претстави неоспорен материјал што треба да се сподели со ЦЕЛИОТ СВЕТ!

Вакцинацијата, позната како „вакцинација против Ковид“, е отровна смртна казна и никој не смее да подлежи на вакцината.

 

 

Шпанските истражувачи неодамна откријаа  дека вакцините против корона на Фајзер и АстраЗенека во голема мера се направени од графеноксид. Проверувачите на факти и медиумите потоа полудеа да ги побијат извештаите за откритието.

Карен Кингстон, поранешна вработена во Фајзер, сега потврди дека графеноксидот е присутен во вакцините против Ковид. „Исклучително е тешко да се најдат овие информации“, рече таа на шоуто „Стју Питерс“.

Кога Питерс праша дали има графеноксид во вакцините против корона, таа одговори недвосмислено: „100 проценти, тоа е непобитно“.

Кингстон се сомнева дека оваа состојка не е спомната во патентите за вакцини, бидејќи е токсична за луѓето и затоа што буквално може да се поврзе на Интернет.

„Тие истражуваат колку многу можат да инјектираат пред да умрат луѓето. Ние сме заморчиња “.

 

Ако се активира, може да настане штета и смрт.

Поранешниот вработен во Фајзер објасни дека графенот може да спроведе електрична енергија. Кога графенот има позитивен полнеж, тој уништува сè со што доаѓа во контакт.

Во моментот честичките се неутрално наполнети. Ако се активира од електромагнетно поле, може да настанат оштетувања и смрт.

Тоа зависи од тоа колку наночестички има во телото и каде се наоѓаат, според Кингстон.

Кога ги протчитала информациите, плачела силно. „Не знаев дека една жена може да плаче толку многу“, рече таа.

„Ова е биолошко оружје. Тоа е планиран геноцид “.

Сподели ако ти се допаѓа
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on vk
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on digg
Share on email
Share on print

АКТУЕЛНО

НАЈЧИТАНО

ПОСТ НА ГОДИНАТА