Жена оштетена од експерименталната инјекција сведочи за своето искуство

Тешка несакана реакција: тремор на телото, парализа и симптоми како што се наведени подолу

Стиви Трашер – Фајзер 27 април 2021 година

Јас се викам Стиви Трашер. Јас сум 29-годишна жена од државата Вашингтон.

Ја примив вакцината на Фајзер на 27 април и започнав да имам сериозни несакани ефекти почнувајќи од 3 мај.

Моите симптоми започнаа како хроничен замор, мускулна слабост, болка во мускулите, главоболки, вртоглавица.

Моите симптоми сега напредуваа во епизоди на парализа на целото тело.
Отидов на 4 различни Болници, 10 вкупно посети на Болници.

Кај мојот матичен лекар 3 пати, невролог 3 пати, натуропат еднаш. Отпуштена сум на секој агол  ништо не беше пронајдено, освен резултатот од анализата на крвта, што укажува на можно автоимуно нарушување. И покрај насилното треперење пред нив.

Сподели ако ти се допаѓа:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

2020 -2021 futv.media