Д-р Луис де Бенито на својот канал на Телеграм тврди за „1.000 смртни случаи“ веќе предизвикани од инјекциите во Шпанија

Многу е интересно да се следат одредени телеграмски канали бидејќи во таа социјална мрежа нема никаков вид цензура. Еден од најинтересните канали што можете да го следите во моментот е оној на д-р Луис де Бенито бидејќи, со својата вообичаена храброст, Бенито го објавува преку овој канал она што огромното мнозинство лекари не се осмелуваат да го кажат. Ве покануваме да прочитате една од неговите најнови публикации и да ги следите новите и интересни публикации што тој ги прави. Доколку сакате да ја дознаете вистината за вирусот и експерименталните инјекции, можете да го следите каналот на д-р де Бенито со кликнување на овој линк.

Повеќе на шпански јазик кај нашите колеги

Сподели ако ти се допаѓа

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

Don`t copy text!