Докторка ја испита вакцината против Ковид во лабораторија и е шокирана од она што го открила

Американската докторка Кери Медеј испитуваше разни вакцини против коронавирусот во лабораторија и рече дека е шокирана од она што го видела

Таа „се расплака“. Таа рече дека другите американски лаборатории ја испитувале содржината на вакцините само за да бидат потоа затворени.

Меѓу другото, таа ја испитувала вакцината на Модерна во лабораторија во Грузија и открила секакви чудни предмети, вклучувајќи долги нишки и „предмет или организам“ со „пипала што се појавуваат“. Се чинеше дека „расте или се движи“, вели др. Медеј на шоуто Стју Петерс. Таа се сврте кон неколку колеги, но и тие немаа поим за што станува збор.

„Беше како да имаше самодоверба. Беше многу загрижувачки “, рече докторот.

Овој предмет или организам со пипала беше пронајден и во други дози на Модерна. „Не можев да поверувам“. Таа пронајде „структури слични на графен“ во сите вакцини, вклучително и кај Јансен.

„Никогаш не сум видел нешто слично. Ова не треба да биде вклучено во „вакцините“. Што ако го дадете ова на дете? Почнав да плачам кога го видов тоа “, рече Медеј.

Сподели ако ти се допаѓа
 •  
 • 425
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  425
  Споделби

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

Don`t copy text!