Ангелија Десел – Напади по 6 месеци одкако примила вакцина (видеа)

Ангелија Десел има напади деноноќно откако е вакцинирана на 5 јануари, пред повеќе од шест месеци

Бидејќи гледа дека нејзините напади не носат никакво подобрување, па дури и лек, бидејќи ниту еден лекар не знае како да и помогне, таа зеде храброст на 29-ти јуни да го покажи своето страдање со видеа на Твитер

Сподели ако ти се допаѓа:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ПОСТ НА ГОДИНАТА

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

АГЕНДА 2030

СЛУЧАЈНИ ОБЈАВИ

Канал на Телеграм

Следете не на Телеграм и добивајте ги актуелните објави на нашиот канал! Кликнете овде!

Андроид апликација

Симнете ја нашата Андроид апликација, не и се потребни додатни овластувања за да работи!
При инсталацијата штиклирајте „Непознати извори“ - Unknown sources.
За симнување кликнете некаде на текстот!

122-e1607381836877(1)

Стапи во контакт со нас

2020 -2021 futv.media